AgSmart Hay Rake Wheel - Black, 55", Left, 7mm Tines for Kuhn, 70175947
Features
Back To Top
Tech Specs
Back To Top| Bolt Holes | 6 Holes 12.5mm |
|---|---|
| Bolt Pattern | 135 mm ( 5.31 Inches ) |
| Brand | AgSmart |
| Center Hole | 80 mm ( 3.15 Inches ) |
| Color | Black |
| Diameter | 55 Inches |
| Direction | Left Hand Straight Tines |
| Replacement Tines | VI1H |
| Tine Diameter | 7.00 mm |
Interchanges
Back To Top- 804-P20BG004B
- 230.340
- P20BG004B
- 70175947